Nyíregyháza Kölcsey utcában

• azonosító: M109360

Hirdető adatai

Az ingatlan leírása

Nyíregyháza Kölcsey ucában egy 1940-es években épült társasházban, melyben 3 külön helyrajziszámon található társasháznak minősített házból eladóvá vált egy.
A ház L - alakban épült. Az udvari részben található a jelenleg eladásra kerülendő ház. Földszint és emelet, külön és belső bejárattal egyaránt. Jelenleg két generáció lakja. A földszinten konyha, hálószoba, fürdőszoba-wc-vel. Az emeleten két szoba, fürdőszoba wc-vel, s terasz. Az udvarban melléképületekkel, garázzsal, műhellyel, filagóriával, rendezett udvarrésszel ellátott.
Az ingatlan felújításra érett. Kizárólag olyan vevők jelentkezzenek, akik a felújítást vállalják.
Az ingatlan nem tehermentes, előnye viszont, hogy alkuképes. Igen jó helyen található, a Kölcsey utcában. Felújítást követően egy nyugalmas jó kis ingatlan lesz!
Várom a megkeresést.

További jellemzők: egyedi fűtés; saját parkoló;

helyiingatlanok.hu © 2010-2024 - proking internetes megoldások