Nyíregyháza belvárosában 3 szintes üzlet eladó!

Ingatlan adatai

• eladó nem üzletközpontban
  • Nyíregyháza
  • Alapterület: 705 m²
  • Szobaszám (nappalival): 0 szoba
  • Irányár: 210 000 000 Ft + Áfa
  • azonosító: M110881

Hirdető adatai

Az ingatlan leírása

Nyíregyháza belvárosában, 1998-ban épült, felújított, 705 nm-es, 3 szintes+ szuterénes, üzletház eladó! Az 508 nm-es, térkövezett udvaron több autó számára fedett autóbeálló is található. Az épület riasztó-és kamerarendszerrel felszerelt, új burkolatokat és műanyag nyílászárókat kapott. Minden szinten van illemhelyiség és teakonyha, az 1. emeleten 2 erkély is.

A fűtést és hűtést nagy teljesítményű hőszivattyú biztosítja, melynek energia ellátását 25 Kw-os napelemrendszer látja el.
A főbejáratnál akadálymentesített bejutás is lehetséges. A homlokzat nagy üvegfelületekkel rendelkezik, ami akár kirakatnak is megfelelhet.

Az ingatlan alkalmas lehet bemutatóteremnek, állatkórháznak, szépség központnak, egészség centrumnak, irodai tevékenységekre, oktatóközpontnak, stb.

Szintek elosztása:

Szuterén - 170 m2
Földszint - 205 m2
1. emelet - 185 m2
2. emelet - 148 m2

A feltüntetett áron felül még ÁFA megfizetése szükséges.

Megtekintés előre egyeztetett időpontban lehetséges.

helyiingatlanok.hu © 2010-2024 - proking internetes megoldások